Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 18 do 24-06-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00-17:55

Cross Human

Marcin "Junior" Zaworonek

Open2

17:30-18:25

ABS

Agnieszka Bogusz

Fitness

18:00-19:15

Runmangeddon

Open4

18:00-19:00

Trójboj siłowy

Michał Tybora

Open3

18:00-19:30

Yoga

Kasia Wiaderny

Mental

18:30-19:30

Boks

Przemek N.

Fight

18:30-19:25

Systemy podwieszane

Olga Tybora

Open2

18:30-19:25

Trening rehabilitacyjny

Igor Lewandowski

Fitness

19:30-20:25

Strong Girls

Olga Tybora

Fitness

20:00-20:55

Pilates

Ola Ziomek

Mental

20:30-21:25

Lżejsza wersja siebie

Agnieszka Bogusz

Fitness

08:00-08:30

Tabata

Kasia Sołdon

Fitness

17:00-17:50

Funny Judo

Kids

17:30-18:25

Power Workout

Żenia Iwanczukowa

Fitness

18:00-18:55

Dwubój

Jacek Jeszke

Open1

18:30-19:25

Ballet Shape

Ania Dębowska

Fitness

19:00-19:55

Streching

Maja Majewska

Mental

19:00-20:00

Sylwetka na lato

Mariusz Ługiewicz

Open4

19:00-19:55

Trening funkcjonalny

Żenia Iwanczukowa

Open1

20:30-21:25

Zumba

Kasia Kamińska

Fitness

10:00-10:55

Zdrowy Kręgosłup

Magda Ślusarczyk

Mental

17:00-17:50

Capoeira Kids

Cristiano

Kids

17:00-17:55

Cross Human

Marcin "Junior" Zaworonek

Open2

17:30-18:25

Lżejsza wersja siebie

Dorota Zatke

Fitness

17:30-18:25

Systemy podwieszane

Olga Tybora

Open3

18:00-19:00

Trójboj siłowy

Michał Tybora

Open2

18:00-19:30

Yoga

Kasia Wiaderny

Mental

18:30-19:25

Indoor Cycling

Paweł Klonowski

Bike

18:30-19:25

Strong Girls

Olga Tybora

Fitness

18:30-19:25

Trening rehabilitacyjny

Igor Lewandowski

Open1

20:30-21:25

BPU

Agnieszka Bogusz

Fitness

08:00-08:30

Tabata

Kasia Sołdon

Fitness

17:00-17:55

Cross Human

Ola Bryła

Open2

17:00-17:55

deepWORK

Kasia Sołdon

Mental

17:00-17:50

Funny Judo

Kids

17:30-18:25

Power Workout

Żenia Iwanczukowa

Fitness

18:30-19:25

Ballet Shape

Ania Dębowska

Fitness

18:30-19:30

Boks

Przemek N.

Fight

19:00-20:00

Sylwetka na lato

Mariusz Ługiewicz

Open4

19:00-20:00

Trening funkcjonalny

Żenia Iwanczukowa

Open1

19:30-20:25

BPU

Agnieszka Bogusz

Fitness

17:00-17:50

Capoeira Kids

Cristiano

Kids

17:00-17:55

Cross Human

Ola Bryła

Open2

17:30-18:25

Strong Girls

Olga Tybora

Fitness

18:00-18:55

Dwubój

Łukasz Grela

Open1

18:00-19:15

Runmangeddon

Open4

18:00-19:00

Trójboj siłowy

Michał Tybora

Open3

18:00-18:55

Zdrowy Kręgosłup

Magda Ślusarczyk

Mental

18:30-19:25

Lżejsza wersja siebie

Żenia Iwanczukowa

Fitness

18:30-19:25

Systemy podwieszane

Olga Tybora

Open2

19:30-20:25

Zumba

Kasia Kamińska

Fitness

09:30-10:25

Indoor Cycling

Paweł Klonowski

Bike

10:30-11:25

Streching

Maja Majewska

Mental

12:00-12:55

Dwubój

Jacek Jeszke

Open1

10:30-11:25

Power Workout

Żenia Iwanczukowa

Fitness

11:00-11:55

deepWORK

Ola Ziomek

Mental

12:00-12:55

Pilates

Ola Ziomek

Mental

← →