Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 15 do 21-10-2018 »
Pn, 15-10-2018 16:50 - 17:40 Capoeira Kids Mateusz Koprowski
17:00 - 17:55 Cross Human Marcin "Junior" Zaworonek
17:00 - 17:55 Pilates Ola Ziomek
17:00 - 17:55 Trening rehabilitacyjny Igor Lewandowski
18:00 - 19:00 Cross Intro Marcin "Junior" Zaworonek
18:00 - 18:55 Systemy podwieszane Olga Tybora
18:00 - 19:00 Trójboj siłowy Michał Tybora
18:00 - 18:55 Trening Obwodowy Patrycja Wojnowska
ZASTĘPSTWO
18:00 - 19:30 Yoga Kasia Wiaderny
18:15 - 19:30 Przygotowanie do Triathlonu Igor Lewandowski
18:30 - 19:30 Boks Przemek N.
18:30 - 19:25 Indoor Cycling Paweł Klonowski
19:00 - 20:00 Cross Human Dawid G.
19:00 - 19:55 FitGirl Olga Tybora
20:00 - 21:00 Kickboxing Sylwia J.
20:00 - 20:55 Muzykoterapia Paweł Klonowski
Wt, 16-10-2018 09:00 - 09:55 AFM ( Art of Functional Training) Maciek Niedźwiedź
17:00 - 18:00 Cross Human Ola Bryła
17:00 - 17:55 Power Workout Żenia Iwanczukowa
18:00 - 19:30 Power Yoga Maciek Niedźwiedź
18:00 - 18:55 Projekt Szpagat Patrycja Wojnowska
18:00 - 19:00 Runmageddon Sebastian Miller
18:30 - 19:20 Judo Kids Patrycja Skupień
19:00 - 19:55 Ballet Shape Ania Dębowska
19:00 - 19:55 Trening funkcjonalny Żenia Iwanczukowa
19:00 - 20:00 Trening Sylwetkowy Mariusz Ługiewicz
19:30 - 21:00 Muay Thai Grzesiek chałubiński
19:30 - 20:25 Stretching Maja Majewska
20:30 - 21:25 deepWORK Ola Ziomek
Śr, 17-10-2018 16:15 - 17:05 Cross Teens Maciek Niedźwiedź
17:00 - 17:55 Cross Human Marcin "Junior" Zaworonek
17:00 - 17:55 Trening rehabilitacyjny Igor Lewandowski
17:30 - 18:25 Systemy podwieszane Olga Tybora
18:00 - 19:00 Cross Intro Marcin "Junior" Zaworonek
18:00 - 19:00 Przygotowanie do Triathlonu Igor Lewandowski
18:00 - 18:55 Trening Obwodowy Agnieszka Bogusz
18:00 - 19:30 Yoga Kasia Wiaderny
18:30 - 19:30 Boks Przemek N.
18:30 - 19:25 Indoor Cycling Paweł Klonowski
18:30 - 19:30 Trójboj siłowy Michał Tybora
19:00 - 20:00 Cross Human Dawid G.
19:00 - 19:55 FitGirl Olga Tybora
19:30 - 20:30 Kickboxing Cezary G.
20:00 - 20:55 Muzykoterapia Paweł Klonowski
Cz, 18-10-2018 09:00 - 09:55 AFM ( Art of Functional Training) Maciek Niedźwiedź
17:00 - 17:55 Cross Human Ola Bryła
17:00 - 17:55 Power Workout Żenia Iwanczukowa
17:30 - 18:25 deepWORK Kasia Sołdon
18:00 - 18:55 Projekt Szpagat Patrycja Wojnowska
18:00 - 19:00 Runmageddon Konrad Brygiel
18:30 - 19:20 Judo Kids Patrycja Skupień
18:30 - 19:25 QiGong Paweł Klonowski
19:00 - 19:55 Ballet Shape Ania Dębowska
19:00 - 20:00 Trening funkcjonalny Żenia Iwanczukowa
19:00 - 20:00 Trening Sylwetkowy Mariusz Ługiewicz
19:30 - 21:00 Muay Thai Grzesiek chałubiński
19:30 - 21:00 Power Yoga Maciek Niedźwiedź
Pt, 19-10-2018 16:50 - 17:40 Capoeira Kids Mateusz Koprowski
17:00 - 17:55 Cross Human Ola Bryła
17:00 - 17:55 Zdrowy Kręgosłup Magda Ślusarczyk
17:30 - 18:25 Lżejsza wersja siebie Żenia Iwanczukowa
18:00 - 19:00 Trójboj siłowy Michał Tybora
18:00 - 19:30 Yoga Kasia Wiaderny
18:30 - 19:30 Boks Przemek N.
18:30 - 19:25 Systemy podwieszane Olga Tybora
19:00 - 20:00 Cross Human Dawid G.
19:30 - 20:25 FitGirl Olga Tybora
19:30 - 20:30 Kickboxing Sylwia J.
19:30 - 20:25 Pilates Ola Ziomek
So, 20-10-2018 09:30 - 10:25 Indoor Cycling Paweł Klonowski
10:00 - 11:00 Kickboxing Cezary G.
10:00 - 10:55 Projekt Szpagat Patrycja Wojnowska
11:00 - 11:55 Power Workout Żenia Iwanczukowa
11:00 - 11:55 Stretching Maja Majewska
12:00 - 12:50 Cross Teens Maciek Niedźwiedź