Kalendarz zajęć

Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Sierpień »
« 20 do 26-08-2018 »
Pn, 20-08-2018 17:00 - 17:55 Cross Human Marcin "Junior" Zaworonek
18:00 - 19:00 Runmangeddon Open Sebastian Miller
18:00 - 19:00 Trójboj siłowy Michał Tybora
18:00 - 19:30 Yoga Kasia Wiaderny
18:30 - 19:30 Boks Przemek N.
18:30 - 19:25 Systemy podwieszane Olga Tybora
18:30 - 19:25 Trening rehabilitacyjny Igor Lewandowski
19:30 - 20:25 Strong Girls Olga Tybora
20:00 - 20:55 Pilates Ola Ziomek
20:30 - 21:25 Lżejsza wersja siebie Agnieszka Bogusz
Wt, 21-08-2018 17:00 - 17:55 Cross Human Ola Bryła
17:30 - 18:25 Power Workout Żenia Iwanczukowa
18:00 - 19:00 Runmageddon Rekrut Sebastian Miller
19:00 - 19:55 Streching Maja Majewska
19:00 - 19:55 Trening funkcjonalny Żenia Iwanczukowa
19:00 - 20:00 Trening Sylwetkowy Mariusz Ługiewicz
20:30 - 21:25 Zumba Kasia Kamińska
Śr, 22-08-2018 10:00 - 10:55 Zdrowy Kręgosłup Magda Ślusarczyk
17:00 - 17:55 Cross Human Marcin "Junior" Zaworonek
17:30 - 18:25 Lżejsza wersja siebie Dorota Zatke
17:30 - 18:25 Systemy podwieszane Olga Tybora
18:00 - 19:00 Trójboj siłowy Michał Tybora
18:00 - 19:30 Yoga Kasia Wiaderny
18:30 - 19:25 Indoor Cycling Paweł Klonowski
18:30 - 19:25 Strong Girls Olga Tybora
18:30 - 19:25 Trening rehabilitacyjny Igor Lewandowski
20:00 - 20:55 Muzykoterapia Paweł Klonowski
20:30 - 21:25 BPU Agnieszka Bogusz
Cz, 23-08-2018 17:00 - 17:55 Cross Human Ola Bryła
17:00 - 17:55 deepWORK Kasia Sołdon
17:30 - 18:25 Power Workout Żenia Iwanczukowa
18:00 - 19:00 Runmangeddon Open Konrad Brygiel
18:00 - 18:55 Streching Maja Majewska
18:30 - 19:30 Boks Przemek N.
19:00 - 20:00 Trening funkcjonalny Żenia Iwanczukowa
19:00 - 20:00 Trening Sylwetkowy Mariusz Ługiewicz
19:30 - 20:25 BPU Agnieszka Bogusz
Pt, 24-08-2018 17:00 - 17:55 Cross Human Ola Bryła
17:30 - 18:25 Strong Girls Olga Tybora
18:00 - 19:00 Runmageddon Rekrut Konrad Brygiel
18:00 - 19:00 Trójboj siłowy Michał Tybora
18:00 - 18:55 Zdrowy Kręgosłup Magda Ślusarczyk
18:30 - 19:25 Lżejsza wersja siebie Żenia Iwanczukowa
18:30 - 19:25 Systemy podwieszane Olga Tybora
19:00 - 19:55 deepWORK Ola Ziomek
19:30 - 20:25 Zumba Kasia Kamińska
20:00 - 20:55 Pilates Ola Ziomek
So, 25-08-2018 09:30 - 10:25 Indoor Cycling Paweł Klonowski
10:30 - 11:25 Power Workout Żenia Iwanczukowa