Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 15 do 21-10-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00  
55 min

AFM ( Art of Functional Training)

Maciek Niedźwiedź

Open1

 
55 min

AFM ( Art of Functional Training)

Maciek Niedźwiedź

Open1

     
09:30          
55 min

Indoor Cycling

Paweł Klonowski

Bike

 
10:00          
60 min

Kickboxing

Cezary G.

Fight

 
55 min

Projekt Szpagat

Patrycja Wojnowska

Fitness

11:00          
55 min

Power Workout

Żenia Iwanczukowa

Fitness

 
55 min

Stretching

Maja Majewska

Mental

12:00          
50 min

Cross Teens

Maciek Niedźwiedź

Open1

 
16:15    
50 min

Cross Teens

Maciek Niedźwiedź

Open1

       
16:50
50 min

Capoeira Kids

Mateusz Koprowski

Fight

     
50 min

Capoeira Kids

Mateusz Koprowski

Fight

   
17:00
55 min

Cross Human

Marcin "Junior" Zaworonek

Open2

60 min

Cross Human

Ola Bryła

Open3

55 min

Cross Human

Marcin "Junior" Zaworonek

Open2

55 min

Cross Human

Ola Bryła

Open2

55 min

Cross Human

Ola Bryła

Open2

   
55 min

Pilates

Ola Ziomek

Mental

55 min

Power Workout

Żenia Iwanczukowa

Fitness

55 min

Trening rehabilitacyjny

Igor Lewandowski

Fitness

55 min

Power Workout

Żenia Iwanczukowa

Fitness

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Magda Ślusarczyk

Mental

55 min

Trening rehabilitacyjny

Igor Lewandowski

Fitness

       
17:30    
55 min

Systemy podwieszane

Olga Tybora

Open3

55 min

deepWORK

Kasia Sołdon

Mental

55 min

Lżejsza wersja siebie

Żenia Iwanczukowa

Fitness

   
18:00
60 min

Cross Intro

Marcin "Junior" Zaworonek

Open4

90 min

Power Yoga

Maciek Niedźwiedź

Mental

60 min

Cross Intro

Marcin "Junior" Zaworonek

Open1

55 min

Projekt Szpagat

Patrycja Wojnowska

Fitness

60 min

Trójboj siłowy

Michał Tybora

Open3

   
55 min

Systemy podwieszane

Olga Tybora

Open2

55 min

Projekt Szpagat

Patrycja Wojnowska

Fitness

60 min

Przygotowanie do Triathlonu

Igor Lewandowski

Fitness

60 min

Runmageddon

Konrad Brygiel

Open1

90 min

Yoga

Kasia Wiaderny

Mental

60 min

Trójboj siłowy

Michał Tybora

Open3

60 min

Runmageddon

Sebastian Miller

Open1

55 min

Trening Obwodowy

Agnieszka Bogusz

Open4

   
55 min

Trening Obwodowy

Patrycja Wojnowska

Fitness

ZASTĘPSTWO

 
90 min

Yoga

Kasia Wiaderny

Mental

90 min

Yoga

Kasia Wiaderny

Mental

 
18:15
75 min

Przygotowanie do Triathlonu

Igor Lewandowski

Open 5

           
18:30
60 min

Boks

Przemek N.

Fight

50 min

Judo Kids

Patrycja Skupień

Fight

60 min

Boks

Przemek N.

Fight

50 min

Judo Kids

Patrycja Skupień

Fight

60 min

Boks

Przemek N.

Fight

   
55 min

Indoor Cycling

Paweł Klonowski

Bike

 
55 min

Indoor Cycling

Paweł Klonowski

Bike

55 min

QiGong

Paweł Klonowski

Mental

55 min

Systemy podwieszane

Olga Tybora

Open2

 
60 min

Trójboj siłowy

Michał Tybora

Open2

   
19:00
60 min

Cross Human

Dawid G.

Open1

55 min

Ballet Shape

Ania Dębowska

Fitness

60 min

Cross Human

Dawid G.

Open1

55 min

Ballet Shape

Ania Dębowska

Fitness

60 min

Cross Human

Dawid G.

Open1

   
55 min

FitGirl

Olga Tybora

Fitness

55 min

Trening funkcjonalny

Żenia Iwanczukowa

Open1

55 min

FitGirl

Olga Tybora

Fitness

60 min

Trening funkcjonalny

Żenia Iwanczukowa

Open1

 
 
60 min

Trening Sylwetkowy

Mariusz Ługiewicz

Open2

 
60 min

Trening Sylwetkowy

Mariusz Ługiewicz

Open2

19:30  
90 min

Muay Thai

Grzesiek chałubiński

Fight

60 min

Kickboxing

Cezary G.

Fight

90 min

Muay Thai

Grzesiek chałubiński

Fight

55 min

FitGirl

Olga Tybora

Fitness

   
55 min

Stretching

Maja Majewska

Mental

 
90 min

Power Yoga

Maciek Niedźwiedź

Mental

60 min

Kickboxing

Sylwia J.

Fight

   
55 min

Pilates

Ola Ziomek

Mental

20:00
60 min

Kickboxing

Sylwia J.

Fitness

 
55 min

Muzykoterapia

Paweł Klonowski

Mental

       
55 min

Muzykoterapia

Paweł Klonowski

Mental

 
20:30  
55 min

deepWORK

Ola Ziomek

Mental

         
← →