Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 24 do 30-09-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00  
55 min

AFM ( Art of Functional Training)

Maciek Niedźwiedź

Open1

 
55 min

AFM ( Art of Functional Training)

Maciek Niedźwiedź

Open1

     
09:30          
55 min

Indoor Cycling

Paweł Klonowski

Bike

 
10:00    
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Magda Ślusarczyk

Mental

   
55 min

Projekt Szpagat

Patrycja Wojnowska

Fitness

 
11:00          
55 min

Power Workout

Żenia Iwanczukowa

Fitness

 
55 min

Streching

Maja Majewska

Mental

12:00          
50 min

Cross Teens

Maciek Niedźwiedź

Open1

 
16:15    
50 min

Cross Teens

Maciek Niedźwiedź

Open1

       
16:30
50 min

Capoeira Kids

Mateusz Koprowski

Fight

     
50 min

Capoeira Kids

Mateusz Koprowski

Fight

   
17:00
55 min

Cross Human

Marcin "Junior" Zaworonek

Open2

55 min

Cross Human

Ola Bryła

Open2

55 min

Cross Human

Marcin "Junior" Zaworonek

Open2

55 min

Cross Human

Ola Bryła

Open2

55 min

Cross Human

Ola Bryła

Open2

   
55 min

Pilates

Ola Ziomek

Mental

55 min

Power Workout

Żenia Iwanczukowa

Fitness

55 min

Trening rehabilitacyjny

Igor Lewandowski

Fitness

55 min

Power Workout

Żenia Iwanczukowa

Fitness

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Magda Ślusarczyk

Mental

55 min

Trening rehabilitacyjny

Igor Lewandowski

Fitness

       
17:30    
55 min

Systemy podwieszane

Michał Tybora

Open3

ZASTĘPSTWO

55 min

deepWORK

Kasia Sołdon

Mental

55 min

Lżejsza wersja siebie

Żenia Iwanczukowa

Fitness

   
18:00
55 min

ABS

Agnieszka Bogusz

Fitness

90 min

Power Yoga

Maciek Niedźwiedź

Mental

55 min

Trening Obwodowy

Agnieszka Bogusz

Open4

55 min

Projekt Szpagat

Patrycja Wojnowska

Fitness

60 min

Trójboj siłowy

Michał Tybora

Open3

   
60 min

Trójboj siłowy

Michał Tybora

Open3

55 min

Projekt Szpagat

Patrycja Wojnowska

Fitness

90 min

Yoga

Kasia Wiaderny

Mental

60 min

Runmageddon

Konrad Brygiel

Open1

90 min

Yoga

Kasia Wiaderny

Mental

90 min

Yoga

Kasia Wiaderny

Mental

60 min

Runmageddon

Sebastian Miller

Open1

     
18:30
55 min

Indoor Cycling

Paweł Klonowski

Bike

50 min

Judo Kids

Patrycja Skupień

Fight

60 min

Boks

Przemek N.

Fight

50 min

Judo Kids

Patrycja Skupień

Fight

60 min

Boks

Przemek N.

Fight

   
   
55 min

Indoor Cycling

Paweł Klonowski

Bike

55 min

QiGong

Paweł Klonowski

Mental

55 min

Indoor Cycling

Dorota Zatke

Bike

60 min

Trójboj siłowy

Michał Tybora

Open2

 
55 min

Systemy podwieszane

Maciek Niedźwiedź

Open2

ZASTĘPSTWO

 
55 min

Zumba

Kasia Kamińska

Fitness

19:00
55 min

FitGirl

Agnieszka Bogusz

Fitness

ZASTĘPSTWO

55 min

Ballet Shape

Ania Dębowska

Fitness

55 min

FitGirl

Agnieszka Bogusz

Fitness

ZASTĘPSTWO

55 min

Ballet Shape

Ania Dębowska

Fitness

     
 
55 min

Trening funkcjonalny

Żenia Iwanczukowa

Open1

 
60 min

Trening funkcjonalny

Żenia Iwanczukowa

Open1

60 min

Trening Sylwetkowy

Mariusz Ługiewicz

Open2

60 min

Trening Sylwetkowy

Mariusz Ługiewicz

Open2

19:30  
90 min

Muay Thai

Grzesiek chałubiński

Fight

 
90 min

Muay Thai

Grzesiek chałubiński

Fight

55 min

Pilates

Ola Ziomek

Mental

   
55 min

Streching

Maja Majewska

Mental

90 min

Power Yoga

Maciek Niedźwiedź

Mental

 
20:00
55 min

Lżejsza wersja siebie

Agnieszka Bogusz

Fitness

55 min

Zumba

Kasia Kamińska

Fitness

55 min

Lżejsza wersja siebie

Dorota Zatke

Fitness

       
55 min

Muzykoterapia

Paweł Klonowski

Mental

 
55 min

Muzykoterapia

Paweł Klonowski

Mental

← →