Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 21 do 27-05-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00  
30 min

Tabata

Kasia Sołdon

Fitness

 
30 min

Tabata

Kasia Sołdon

Fitness

     
08:30
55 min

Interwał

Żenia Iwanczukowa

Fitness

     
55 min

Interwał

Żenia Iwanczukowa

Fitness

   
09:30    
55 min

Interwał

Żenia Iwanczukowa

Fitness

   
55 min

Indoor Cycling

Paweł Klonowski

Bike

 
10:30            
55 min

Power Workout

Żenia Iwanczukowa

Fitness

11:00            
55 min

deepWORK

Ola Ziomek

Mental

12:00          
55 min

Dwubój

Jacek Jeszke

Open1

55 min

Pilates

Ola Ziomek

Mental

16:30
50 min

Zumba Kids

Mental

           
17:00
55 min

Cross Human

Marcin "Junior" Zaworonek

Open2

55 min

Cross Human

Ola Bryła

Open2

50 min

Capoeira Kids

Cristiano

Kids

55 min

Cross Human

Ola Bryła

Open2

50 min

Capoeira Kids

Cristiano

Kids

   
 
55 min

deepWORK

Kasia Sołdon

Mental

55 min

Cross Human

Marcin "Junior" Zaworonek

Open2

 
55 min

Cross Human

Ola Bryła

Open2

50 min

Funny Judo

Kids

   
17:30
55 min

ABS

Agnieszka Bogusz

Fitness

55 min

Power Workout

Żenia Iwanczukowa

Fitness

55 min

Systemy podwieszane

Olga Tybora

Open3

55 min

Power Workout

Żenia Iwanczukowa

Fitness

55 min

Strong Girls

Olga Tybora

Fitness

   
   
55 min

TBC

Dorota Zatke

Fitness

   
18:00
75 min

Runmangeddon

Open4

55 min

Dwubój

Jacek Jeszke

Open1

60 min

Trójboj siłowy

Michał Tybora

Open2

 
55 min

Dwubój

Łukasz Grela

Open1

   
60 min

Trójboj siłowy

Michał Tybora

Open3

 
90 min

Yoga

Kasia Wiaderny

Mental

75 min

Runmangeddon

Open4

90 min

Yoga

Kasia Wiaderny

Mental

 
60 min

Trójboj siłowy

Michał Tybora

Open3

 
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Agata Jaskólska

Mental

ZASTĘPSTWO

18:30
60 min

Boks

Przemek N.

Fight

55 min

Ballet Shape

Ania Dębowska

Fitness

55 min

Indoor Cycling

Paweł Klonowski

Bike

55 min

Ballet Shape

Ania Dębowska

Fitness

55 min

Systemy podwieszane

Olga Tybora

Open2

   
55 min

Combo Bands

Kasia Sołdon

Open1

 
55 min

Strong Girls

Olga Tybora

Fitness

60 min

Boks

Przemek N.

Fight

 
55 min

Systemy podwieszane

Olga Tybora

Open2

55 min

Trening rehabilitacyjny

Igor Lewandowski

Open1

 
19:00  
55 min

Streching

Maja Majewska

Mental

 
60 min

Sylwetka na lato

Mariusz Ługiewicz

Open4

     
60 min

Sylwetka na lato

Mariusz Ługiewicz

Open4

55 min

Trening funkcjonalny

Żenia Iwanczukowa

Open1

55 min

Trening funkcjonalny

Żenia Iwanczukowa

Open1

 
19:15        
55 min

Indoor Cycling

Dorota Zatke

Bike

   
19:30
55 min

Indoor Cycling

Paweł Klonowski

Bike

55 min

Indoor Cycling

Agata Jaskólska

Bike

55 min

Przygotowanie do Triathlonu

Igor Lewandowski

Fitness

55 min

BPU

Agnieszka Bogusz

Fitness

     
55 min

Strong Girls

Olga Tybora

Fitness

     
20:00
55 min

Pilates

Ola Ziomek

Mental

 
55 min

Muzykoterapia

Paweł Klonowski

Mental

       
20:30  
60 min

Sylwetka na lato

Mariusz Ługiewicz

Open3

55 min

BPU

Agnieszka Bogusz

Fitness

60 min

Sylwetka na lato

Mariusz Ługiewicz

Open4

     
55 min

Zumba

Kasia Kamińska

Fitness

   
← →